mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 25 lutego 2018

Obozy językowe w ferie zimowe 2017

Ferie zimowe za granicą - narciarskie lub z językiem

Podczas ferii zimowych proponujemy Państwu zagraniczne obozy językowe z wyjazdem z rodzicami, wyjazd grupowy z opiekunem, wyjazdy indywidualne oraz w mini grupach bez polskiego opiekuna. Zapraszamy na zimowe wyjazdy językowe dla młodzieży na Słowację, do Anglii, Kanady, na Maltę i do słonecznego RPA. Oprócz uczestnictwa w lekcjach językowych, młodzież będzie miała okazję poznać rówieśników z całego świata, pozwiedzać i aktywnie spędzić czas wolny.

Obóz językowy w Anglii odbywa się w Londynie oraz w Brighton (terminy tylko w styczniu), z zakwaterowaniem przede wszystkim u rodzin goszczących, ale jest też opcja zakwaterowania w akademiku. Bezpłatne transfery z wybranych lotnisk organizowane są w określonych godzinach.

Równie dużą popularnością, co obozy w Anglii, cieszą się zimowe obozy językowe na Malcie. Dostępne są już dla dzieci w wieku 5 lat! Na miejscu opiekę przez całą dobę sprawuje rodzina goszcząca oraz przedstawiciele szkoły.

Fanom nart i snowboardu polecamy nasz wyjazd grupowy na Słowację z możliwością nauki języka angielskiego (fakultatywne). Zapraszamy też na obozy językowe do Kanady. Proponujemy wyjazdy dla młodzieży 14-17 lat oraz program Parent & Child dedykowany rodzicom z młodszymi dziećmi 8-13 lat. 

Szukasz słońca w zimę? Wybierz obóz językowy w RPA! To niebanalny obóz dla młodzieży, dający możliwość poznać bogatą kulturę Afryki, zobaczyć dzikie zwierzęta z bliska i jednocześnie poprawić swoją znajomość języka angielskiego!

Osobom, które uczą się innych języków, proponujemy kursy niemieckiego w Niemczech, francuski we Francji oraz hiszpański w Hiszpanii. Obozy językowe w Szwajcarii oferują jazdę na nartach, kursy hiszpańskiego możliwe są dla osób powyżej 14 lat w całej Hiszpanii, natomiast kursy francuskiego dostępne są głównie dla starszej młodzieży powyżej 17 lat i studentów. 

Obozy i kolonie bez języka dostępne są na zapytanie w naszym biurze.

Szukasz czegoś innego? Napisz do nas, a otrzymasz propozycję dopasowaną do swoich potrzeb!


Polecamy oferty


Polecamy oferty

tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->