mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 25 lutego 2018

Poznaj nasze marki: ATJ Lingwista SPORT & INCENTIVEMarka dedykowana firmom, klubom sportowym, jak również grupom specjalistycznym.


 

Oferujemy:

Wyjazdy sportowe, treningowe, wyjazdy dla firm, wyjazdy motywacyjne, incentive oraz specjalistyczne wyjazdy dla potrzeb każdej branży, w tym specjalistyczne kursy językowe.


NOWOŚĆ!! Wyjazdy fitness, joga i odchudzające na Malcie.Oferta ATJ Lingwista skierowana jest zarówno do firm, klubów, stowarzyszeń, jak również bezpośrednio do pracowników i ich rodzin w zakresie wyjazdów indywidualnych finansowanych w ramach świadczeń z ZFŚS.

Poza tradycyjnymi wyjazdami typu incentive, obejmującymi wyjazdy motywacyjne, integracyjne oraz nastawione na podnoszenie kwalifikacji pracowników przy jednoczesnym spełnieniu funkcji team building, przygotowujemy także specjalistyczne, tematyczne wyjazdy na potrzeby konkretnych branż, klubów czy stowarzyszeń.

Treningi triathlonowe na Cyprze? Zagraniczne specjalistyczne wyjazdy o tematyce ogrodniczej czy dendrologicznej? Wyjazdy motywacyjne na Maltę? Integracja na nartach we Włoszech? Wyjazdy dla nurków na Maltę, Cypr czy inne egzotyczne miejsca?

To wszystko oraz wiele więcej z ATJ Lingwista!

 

Dowiedz się więcej, kliknij:


Zapraszamy do podróżowania z nami!

Zespół ATJ Lingwista


tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->