mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 25 lutego 2018

Kursy włoskiego we Włoszech

Któż nie zna symboli Włoch, jakimi są starożytni Rzymianie, Koloseum, makaron i pizza! Będąc tam nie sposób przeoczyć licznych zabytków z czasów Antyku, świadczących o wysokiej kulturze i ekonomicznej potędze przodków Włochów. Kursy włoskiego we Włoszech to nauka włoskiego w cieniu bujnych winorośli i skosztuj jednej z najlepszych kuchni w Europie!


Kursy włoskiego we Włoszech


Kursy językowe organizujemy z profesjonalnym podejściem, w otoczeniu językiem obcym na co dzień. To właśnie dlatego kursy włoskiego we Włoszech są tak efektywną metodą nauki języka. Trzeba się przekonać na własnym doświadczeniu, że to właśnie codzienny kontakt z językiem będzie dawał najlepsze efekty. Uczestnicy kursu zapoznają się z językiem stopniowo, wdrażając niezbędne słownictwo i obowiązujące zasady gramatyki. kursy włoskiego we Włoszech to okazja na spędzenie czasu w wyjątkowym otoczeniu i połączenie tego z nauką języka na bardzo wysokim poziomie.

Rzym - stolica Włoch, miasto w środkowej części kraju w otoczeniu wzgórz, nad Tybrem, ośrodek administracyjny i polityczny (siedziba prezydenta, ministerstw i urzędów). Stolica i główne miasto regionu administracyjno-historycznego Lacjum. Stolica kraju i siedziba najważniejszych instytucji życia politycznego i gospodarczego. Drugi po Mediolanie ośrodek finansowy i gospodarczy. Wielki węzeł komunikacji lotniczej oraz kolejowej i drogowej. Światowy ośrodek turystyczny z bardzo bogatymi zabytkami starożytności i średniowiecza (kościoły, bazyliki, Koloseum, pałace, fontanny i wiele innych budowli), niezwykle bogate muzea, nowoczesne osiedla mieszkaniowe na przedmieściach. Częścią miasta jest Watykan - siedziba papieży (najmniejsze państwo świata). Corocznie odwiedzany przez kilkanaście milionów turystów.

Florencja - to kolebka włoskiego renesansu, uważana przez wieki za najpiękniejsze włoskie miasto. Tu w XV i XVI wieku wielcy malarze, rzeźbiarze i architekci tworzyli swe dzieła, które do dziś inspirują innych artystów na całym świecie.

Mediolan - stolica Lombardii - najbogatszego i najlepiej rozwiniętego regionu kraju - oraz drugie co do wielkości miasto Włoch. Mediolan kojarzy się przede wszystkim z pokazami mody światowej klasy projektantów oraz kulturą na najwyższym poziomie - licznymi muzeami i słynną operą La Scala. Będąc w Mediolanie trzeba także zwiedzić imponujący zamek Sforzów i napić się doskonałego włoskiego espresso w jednej z urokliwych kawiarenek. Mediolan to świetne miejsce aby rozpocząć kursy włoskiego we Włoszech.

Polecamy oferty

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka włoskiego, Kalabria, od 16 lat (WLK03)       Kalabria

Włochy
Kalabria (Calabria)
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-04-22 - 2018-04-28

7 dni od 1715 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka włoskiego w Mediolanie, Włochy, od 18 lat (WŁM 01)       Mediolan

Włochy
Lombardia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-06-24 - 2018-07-07

14 dni od 2339 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka Włoskiego we Florencji, Włochy od 16 lat (WŁF 01)       Florencja

Włochy
Toskania
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-11-25 - 2018-12-08

14 dni od 2339 PLN


tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->