mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Sobota, 16 grudnia 2017

Wycieczki szkolne zagraniczne - oferta dla szkół i grup zorganizowanych

Wycieczki szkolne zagraniczne - ATJ Lingwista


ZAPRASZAMY NA ZAGRANICZNE WYCIECZKI SZKOLNE Z ATJ LINGWISTA!


W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycję zagranicznych wycieczek szkolnych. To doskonała propozycja dla nauczycieli języków obcych, którzy chcieliby umożliwić młodzieży praktyczną naukę języka w miejscu jego naturalnego występowania.

 

Ogromnym atutem zagranicznych wycieczek szkolnych jest możliwość wzbogacenia programu o warsztaty językowe prowadzone podczas zwiedzania lub lekcje w lokalnych szkołach językowych, prowadzone przez native speakerów.

 

Ponadto podczas wyjazdów zagranicznych mają Państwo możliwość zapoznać swoich podopiecznych nie tylko z językiem obcym w codziennych sytuacjach, lecz także z najciekawszymi zabytkami oraz żywą kulturą odwiedzanego kraju.

 

Programy obejmują zwiedzanie wielu atrakcyjnych miast europejskich, stanowiących ikony odwiedzanych krajów i prezentujących sztandarowe zabytki i atrakcje.

Wśród naszych zagranicznych wyjazdów edukacyjnych znajdą Państwo programy zwiedzania Berlina, Pragi, Wiednia, Wilna, Budapesztu, Paryża, Genewy, Lozanny, Amsterdamu, Londynu.

 

Zachęcamy także do skorzystania z naszych programów z możliwością przeprowadzenia warsztatów językowych na wyspach Morza Śródziemnego: Cyprze lub Malcie.


Polecamy oferty

tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08

Uwaga! Nowy adres:
ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Napisz do nas!
Zadaj pytanie on-line

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.